GJINDET QENI I HUMBUR - IA JAPI FALAS PRONARIT

Shitet nga: Lirik 25 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni gati i njejt si ne foto eshte i humbur dhe eshte afer shpise time. Eshte lloj Pit Bull, i rrezikshem per njerez, sidomos per femije.
Pronari i ketij qeni le t'me kontaktoj dhe i kallzoj ku gjindet. Nuk ka nevoje asnje pagese, vetem le ta merr pronari i tij, pasi qe ka mundesi qe e heq qafe dikush nga banoret e lagjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim