Haski

Shitet nga: Xhek sort Tey 17 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes haskin idi te gjitha komandat emri i ti oshte emr amerikan ika vaksinat e marra oshte i pastruar po ashtu nuk oshte qen qe uluro dhe i do femiet teper qeni mbahet mrena jasht del vetm kur shetisim apo luajm me to boj zbritje qmimi per naj marakli qe i do teper dhe qe me lejon te shkoj ta vizitoj qenin sa her te vi ne Kosov qeni ka 13 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim