Haski Dog

Shitet nga: ardit kashtanjeva 05 Pri 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Haskin ka 1 vjet dhe shoqerohet shpejt me te tjeret. vetem nuk do ngacmim.
Nuk esht agresiv shum i but me te tjeret por deri sa te mesohet.
Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim