Haski Husky siberian

Shitet nga: besnik 19 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni ne foto Haski ose Husky arsya se i du shum qent e kom ble me mbai po spo koh koh per perkushtim ndai ti e kom ble me ni qmim 2 here me te lart tash o ban 2 muaj qe e kom marr une edhe dikund kur e kom ble i ka pas rreth 2 muja tani ka 4muj total o taman dikush qe don me pas ni qen ksai race shum i urt i dashur me femijet dhe me te gjith te dy syt i ka nieit shum i hiieshum ne shikim .qmimi.i diskutushem ndrrim me nai biciklet te mir ose diqka qe me konvenon nai telefon,llaptop ,smartTV,PS4 (SHTOI PARE)PS 3 (BJEN ME SHTU) kryshisht gjona qe me konvenoin soo qe kom nevoi urgjente per diqkaFaithful.zz@msn.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim