Haski Siberian

Shitet nga: ilir 13 Tet 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshqit haski siberian jan te lindur qe 1 muj e 2 jav. Jan 8 klyshqi, 5 te bardh dhe 3 te zi.

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim