Haski Siberian

Shitet nga: Fatjon 23 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
BEJ NDRRIM ME CANON ose NIKON.....
Haski Siberian Rac e Paster Siberiane
Emri--HASKI
Gjinia--MASHKULL
Mosha--9 muj
Haski eshte shum i ndegjueshem ne te gjitha komandat dhe shum i kulturuar.
Haski eshte me letra personale te veta
MUNI ME KONTAKTU EDHE NE FACEBOOK:
https://www.facebook.com/fatjoni.offline
Ose ne VIBER ne numrin +38643810146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim