Haski femen

Shitet nga: festim 09 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte shum i mir i dashur,ka 1 vjet e gjys esht e paqt ,i ka ardhur koha mu majt ben shum klysh dhe i ben shum te mir . Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim