Haski husky femer 3 vjeqare

Shitet nga: Dritim Kryeziu 09 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet femer 3 vjeqare haski nuk ka lind as nje here osht e vaksinuar eshte shum miqesore ndaj njerzve per me shume na kontaktoni ne nr +37744954804 ose nviber qmimi 250 bejm dhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim