Haski kelysh

Shitet nga: valdrin 18 Gsh 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes siberian haski 2 muajsh.te vaksionuar dhe te pastruar nga parazitet . 5 meshkuj 1 femen.
Hasky,husky,hesky
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim