Haski per adoptim

Shitet nga: Valdrin 27 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Jap qenin haski falas(per adoptim)qeni i ka 4 vite eshte mjaft mir i mbajtur..posedon pasaport dhe mirnjohje te fituar ne gara.ju lutem te kontaktojn vetem njerz te cilat jan te interesuar te mbajn qen dhe te ofrojn kushte te mira per te..Asesi te mirret per shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim