Haski

Shitet nga: aziz 15 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte shum i dashur me femijet , ka disa karakteristika si psh ka syt me gjyra te ndryshme (njerin sy tkalter njerin tkaft) dhe eshte me bisht te shkurtuar siq shihet ne foto.Qeni eshte i vaksinuar dhe i sperkatur nga morrat ose pleshtat dhe posedon librezen e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim