Hasky siberian

Shitet nga: xxxx 23 Sht 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet hasky femer shum e mir per shpi osht e degjueshme dhe jo agresive ajo ka 8 muaj hasky siberian cmimi i diskutueshem presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim