Hasky

Shitet nga: xxx 03 Tet 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
gjinia femen 7 muaj e ndegjueshme dhe e but per femij qmimi i diskutueshem presim bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim