Humbet qeni ai qe e gjen ka 40$ shperblim

Shitet nga: gjesi 10 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
eshe qen pikinizer dhe me ka hunbur ai qe e gjen ka shperblin 40$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim