Husky Siberian

Shitet nga: Ledion 22 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen Husky Siberian:qeni i ka 1 vjet e gjysmë është shum i dashtun per fëmijë dhe familje.Është i paisur me te gjitha vaksinat dhe pasaportë.Specifika e tij eshte nje sy te kalter nje te kaft.Nr Viber:+37744880260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim