Huskyy

Shitet nga: Lenti 13 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 9 Husky Siberian te bukur dhe te mir 36 ditesh . Meshkujt 250 Femra 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim