Jap qenin falas

Shitet nga: Faton 09 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni asht boxer miks femer 10 muaj.eshe shum e mire per femije per loje.me pasaport e vaksionuar dhe i ka te gjithe tretmanet e kryera.e jap falas per ata persona qe do te kene kohe te kujdeset per te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim