Ka humbur qeni Malinos Belg

Shitet nga: Lind 26 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kush e gjene dhe lajmeron pason shperblimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim