Kam gjetur nje qen dhe shes bulldog

Shitet nga: Beni 26 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kam gjetur nje qen pastor belg oshte i rritur mirpo oshte iri ekam gjetur n prishtin duke shetitur qeni tim dhe ishte ishtir por ja dola mban per te larguar nga njerzit qe ishin aty Ekam gjetur sott dhe e lus pronarin e qenit te me lejoj ta mbaj sepse jam mesuar me ta dhe e mbaj mrena gjinia e qenit Mashkull dua t di i kujt oshte mos kontaktoni po qitne merrjep dhe e shikoj pastaj shes bulldog gjina mashkull ju lutem tregoni drejt i kujna oshte qeni dhe mos genjeni fotot spo mundem tti fut se spo ban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim