Kelysh Husky 100%

Shitet nga: Fis 12 Gsh 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes ket kelysh
Raca: Husky
Gjinia : Mashkull
Ngjyra :bardh dhe hint(ose zi )
Mosha : 3 muaj e gjys lindur me 22.04.2015
i vaksinuar dhe i pajisur me passaport
pranoj bleres serioz Qmimi 120 eu
nr tel : 044 830 188
Kelyshi eshte ky ne foto ---->
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim