Kelyshi mashkull

Shitet nga: Driton 11 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kelyshi mashkull rreth 5 muajsh. Eshte qen shume i mire. I kujdesshem per shtepine dhe pasurine. I dashur per te afermit. Ne njeren fotografi eshte nena e kelyshit e cila eshte shume kujdeshme dhe e menqur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim