Klysh (Pastor) i policis

Shitet nga: Trimi 15 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pastor, e kom marr nga Policia klysh te vogel tash esht 6 muaj esht i vaksionuar dhe i pasterizuar nga parazitet. Esht i degjushem , po edhe i mson komandat shum shpejt , dhe shum i mir per roje.

Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim