Klysh Pastor Gjerman

Shitet nga: Astori Team 24 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ne shitje klysh Pastor Gjerman ne fermen Astori Team e vetmja ferm ne Kosove qe miret me kultivim Pastorve Gjerman dhe garon ne gara Nderkombetare.Ne shitje klysh dhe rezervimi i tyre fillon.Klysht posedojne dokumentacion komplet,te vakcinuar dhe te pastruar nga parazitet .Prinderit jane me tituj te shumt ne gara jasht Kosoves.Ne dispozicion meshkuj (250euro) dhe femer (200euro).

Per me teper shiqon Web Faqen e kultivueses:
www.astori-team.webs.com

Si dhe video e kultivueses Astori Team ketu:ne kete emision ferma jon fillon nga minuta e 17:20

http://www.youtube.com/watch?v=ps5PGfIbxjM

Per info;044 178 084
044 559 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim