Klysh pastori gjerman

Shitet nga: Miki 07 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet femer kelysh pastori gjerman 1,5 muaj origjinale 100 % me garancion..Klysh posedojne dokumentacion komplet,te vakcinuar dhe te pastruar nga parazitet .Perfekte per familje edhe oborr .Baba e klysh me pedigre nga serbie.
Per me shum ne informacione ne 049 511 592
Cmimi 170 euro
Miki
Gracanice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim