Klysh të racës Rotweiler

Shitet nga: Ismet 07 Nën 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Nga 1 dhjetori shiten klysh të racës së pastër bujare Rotweiler. Porosinë mund ta bëni nga tani. Flm për mirëkuptim. Klyshët janë racë e pastër dhe shumë të shëndetshëm. tel: 044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim