Klysh te races se paster haski

Shitet nga: Artan 19 Pri 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klsyht te races haksi
3 mashkuj dhe
1 femen
Mosha 8 jav
Te gjith me sy te kalter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim