Klysh te races se paster husky

Shitet nga: Artan 20 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh te races husky
3 mashkuj dhe 1 femen
Mosha 8 jav
Te gjith me sy te kalter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim