Klysh zagar

Shitet nga: Muja 08 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 3 klysh zagar , i kan nga 3 muaj e gjys , rac e paster trengjyrsh jan te vaksinuar dhe posedojn librezar e vaksinimit Qmimi :me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim