Koliba per qen

Shitet nga: Bashkim 20 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
punojme koliba per qen te gjitha kategorive me izolim dhe shume te forta madhesia sipas kerkeses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim