Kolibe per Qen (Special e Izoluar) Dy Dhomeshe

Shitet nga: Granit 29 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Koliben per qen me dimensione 1.70m gjatesia si dhe 90cm gjeresia. Koliba eshte e punuar special me porosi e cila eshte e izoluar me dy rena drrasa si dhe ne mes stiropor. Koliba permban kulmin e izoluar dhe eshte e mbuluar me Tjegulla. Koliba ka dy dhoma: paradhomen dhe dhomen tjeter. Eshte e perdorur vetem 1 Vit.


Tel+Viber: +37744444802
Ipko: 049/909-102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim