Kuder American Pitbull Staford

Shitet nga: Egzon 12 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Kudren american Pitbull Stafford me 15 shkurt I Bon 5 muj , vaksinat I ka te gjitha te kryera , e pastruar nga parazitet Po ashtu e kam dhe librezen , arsyeja Pse Po e hjeki osht spo kom ven me majt , osht shum e Mir bohet e shtir per oborr veq nvaret Qysh e mson , qmimi I fundit 80 euro , pres bleres serioz ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim