Kudra e sharrit

Shitet nga: Beni 04 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kudren e sharrit i ka 18 muj esht shum e mir per shtepi dhe pres blers serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim