Malinois Belg Klysh

Shitet nga: xxx 18 Nën 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Malinois Belg femer mosha 6 javshe , ne gjendje te mir shendetsore shum e bukur dhe energjike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim