Malinois klysh

Shitet nga: xxx 08 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Malinois belg klysh gjinia femrore mosha afer 2 muajsh ne gjendje te mir shendetsore me vaksina te kryera me rregull ,shum e bukur dhe energjike
Mund te kontaktoni edhe n viber +37745803817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim