Malinos belg 10 muj i trajnum

Shitet nga: Bardh 29 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 316 501 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes belgat njani 280 arsya se sosht i trajnnum kurse ky i trajnumui edhe 500e i din krejt senet dhe te shtir dyt ndrrim me najsen qe mkonvenon urgjent tel : 045-525-085 ose 045-666-487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim