Maltezer

Shitet nga: Sabina 25 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Malterzer, tri muajsh,me cipin dhe dokumentat e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim