Mashkull 6 Muajsh

Shitet nga: .D 25 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Mashkull 6 Muajsh Bully X Nella me posht shihen dhe fotot e prinderve.
Ne foto shihet edhe kur ka qen 1 muajsh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim