Miniature Pinscher (Mini Pin)

Shitet nga: Flamuri 07 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Mini Pinscher ne shitje, i vaksinuar dhe pastruar nga parazitet Posedon Passaporten per me shum na kontaktoni +37745620619

Mund te na gjeni edhe ne Facebook per më shum foto

https://m.facebook.com/MiniPinscherPrishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim