Minik

Shitet nga: trimi 03 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin osht shum i mir per oborr dhe shum i ngushem per antaret e familjes te interesuarit mund te kontaktojn edhe ne viber +377268370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim