Pa dashje shes qenin

Shitet nga: xxxxx 18 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Per shkak te bartjes ne banes shes qenin e races Golden Retriver, eshte nje vjet e gjysem mashkull, me te gjitha vaksinat dhe librezen shendetesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim