Pastor Gjerman

Shitet nga: Muhamet 20 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pastor gjerman gjinia e qenit osht femer osht i vaksinuar .Qeni osht shum i mir dhe shum i ndegjushëm osht shum i mir per Familjar dhe shum i ashper per te huaj.049544939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim