Pastor Gjerman

Shitet nga: Pastor 03 Mar 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Per shitjen dhe blerjen e pastorav gjerman si dhe per reklamimin e tyre vizitoni faqen ton ne facebook , esht krejtsisht falas > https://www.facebook.com/pages/German-shepherd-Kosov-Shqipri/591467090987855?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim