Pastor Gjerman

Shitet nga: Valon 31 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin 3 muaj e gjys. gjak i paster i ka te gjitha vaksinat me librez me ket qmin e mer korektusin e qafes apo rryp dresure zinxhirin udheheqes si dhe pijaten e vet te ushqimit arsyja e shitjes spo muj me majt ne banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim