Pastor Gjerman

Shitet nga: Altin Halilaj 22 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastor Gjerman rac e paster ka 1 vjet e 1 jav i mir per oborr dhe familje , kap shum urdhra nga pronari por edhe i mson shum let
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim