Pastor Gjerman

Shitet nga: Visar 13 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastor Gjerman shume i mire i ndegjushume.I moshes 1 vjeqare .Dhe posedon pasaport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim