Pastor gjerman

Shitet nga: Qendrim 08 Pri 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Pastor gjerman gjinia e qenit osht femer qeni osht i vaksinuar osht shum i ndegjushum dhe osht shum i mir per familjar dhe shum i ashper per te huaj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim