Pastor gjerman

Shitet nga: Valon 29 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pastor gjerman gjak paster me te gjitha vaksinat .pastori ka 3 muaj e 2 jav me dokumentacion te vakcinimit .e shes se smund ra mbaj ne banes personit qe e mer ja jap edge zingjirin qaforen per stervitje enen per ushqim si dhe vitaminat dhe kalcium te gjitha qka i posedoj mund te ljm dhw ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim