Pastor i paster gjerman

Shitet nga: Prishtine 30 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pastor gjerman, 14 muajsh, i vakcionuar dhe me librez. Eshte mashkull. Kush eshte i interesuar te therret ne kete numer.


Vuqjak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim