Pastore Gjerman

Shitet nga: Drion 26 Tet 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Pastore Gjerman race e paster shum i mire per oborr dhe familje eshte 1vit e 1 muj per me shum na kontaktoni ne 049 497 828
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim