Per adoptim URGJENT !

Shitet nga: Suzana Mustafa 18 Jan 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Janë 4 femna te cilat me duhet me ju gjet adoptus serioz arsyet per mos mbajtjen e tyne osht se i kom edhe qen tjer dhe nuk po kom mundesi me i mbajt , rac te veqant nuk kom te tyne se i kom gjet ne prizren ne male dhe nuk e di sakt qfare jon shum te mira per njerz qe din me u kujdes per to qe osht nevoja edhe jau bi deri dikun jetoj ne prishtine faleminderit per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim